OnTime часовници | Barcelona – Nomon
60
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-60,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

About This Project

Изработен е од хромиран челик, црн фиберглас и природен орев. Еден од најмаркатните производи на брендот Nomon, дизајниран од Хозе Мануел Реина.

Димензија: 90 см

цена: 51.500 денари

Category
Nomon