OnTime часовници | Време претворено во уметност
92
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-92,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

                             …време претворено во уметност…

 OnTime е специјализирано студио за дизајн, изработка и продажба на ѕидни часовници, како и застапник на реномираниот шпански бренд Nomon.

Секој производ е поминат низ процес на рачна изработка, со вградени Германски механизми

….презентација на производите преку неделни настани со селективна тематика…